Ecosope Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu

Loading...

 40,00

SKU: cok-amacli-genel-temizleyici-1-2-1-1-1 Category: Tags: , ,

Ecosope El ve Vücut Losyonu insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler ve paraben içermez.
Özel formülü sayesinde her cilt tipine uyum sağlar.
Kullanım sonrası kolay uygulanır, cilde yapışma hissi ve kalıntı bırakmaz.
İçerdiği yüksek nemlendiriciler sayesinde cildin nemli kalmasına yardımcı olur.

250 ml. hacmindedir.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on google
Share on pinterest
Share on whatsapp

Ecosope El ve Vücut Losyonu insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler ve paraben içermez.
Özel formülü sayesinde her cilt tipine uyum sağlar. Kullanım sonrası kolay uygulanır, cilde yapışma hissi ve kalıntı bırakmaz.
İçerdiği yüksek nemlendiriciler sayesinde cildin nemli kalmasına yardımcı olur.

250 ml. hacmindedir.

Zeytinyağının özünü deneyin!

Saç ve vücut bakımı denildiğinde, aklımıza hemen zeytinyağı gelir. Bu zeytinyağı özü mucizesi, temizlik malzemesi olarak işlendiğinde, ürün hem doğal hem de saçı ve cildi güçlendiren, parlatan ve ipeksi yumuşaklığını hissettiren bir hale gelir. “Ecospe Zeytin Yağlı Serisi” sizlere saç ve vücut bakımı deneyiminizde her zaman sağlık vaat eder. Markamızın tüm ürünleri dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerini layıkıyla tamamlamıştır.

Zeytinyağlı Serisi ürünlerimizin formülünde hayvansal madde barındırmaz. Sentetik bileşenler ve paraben içermez. Doğallık ve sağlıktan gelen güzelliği, amaç edinmiş olan ürünlerimizi tek tıkla satın alabilir, kapınıza gelen bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Zeytinyağlı serisi ürünler ne işe yarar?

Zeytinyağı tüm dünya tarafından da kabul gören vücudumuzun ihtiyacı olabilecek doğal besleyici özelliklere sahip bir üründür. eq-products firması tarafından Ecsope markası adı altından Zeytinyağlı serisi olarak üretilmektedir. Zeytin yağlı serisi ürünleri de bu şifalı ekstratı insanlar için kullanıla bilinecek en fonksiyonel noktalara uygulayabilmek adına, Ecosope zeytinyağlı duş jeli, Ecosope zeytinyağlı el & vücut losyonu, Ecosope  zeytinyağlı şampuan olive ve Ecosope zeytinyağlı sıvı sabun olmak üzere dört farklı ürün ile sizlerin kullanımına sunmuştur.

Neden Zeytinyağlı Serisi?

Ecosope Zeytinyağlı serisi, zeytinyağı ekstratının bilinen birçok yararlı etkisi dolayısıyla vücut üzerinde uygulaması sağlanmaktadır. Ecosope zeytinyağlı sersinde, Ecospe duş jeli tercihler arasında en çok tercih edilen ürün olup vücuda gereken nem ve pH dengesini sağlaması ve fiyat skalasında da aynı şekilde  Ecospe zeytinyağlı duş jeli fiyatları arasında en uygun fiyata sahip olan bir üründür.

Zeytinyağlı Serisi nasıl kullanılır?

Ecosope zeytinyağlı şampuanı duş alırken ıslak saça masaj yaparak uygulamalı ve daha sonra da iyice durulanmalıdır. Ecosope zeytinyağlı serisinde yer alan diğer ürünleri de daha önceden kullanmış olduğunuz ve aşina olduğunuz kozmetik ürünler gibi kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer ürünler

Ecosope Acil Durum leke spreyi
Kıyafetlerinizde veya döşemelik kumaşlarda oluşabilecek istenmeyen çay, kahve,...
Ecosope çamaşır parfümü 350ml
Çamaşır üzerine püskürtüldüğünde ferah kokulu parfümü ile uzun...
Ecosope Sıvı Sabun Soft Touch
Ecosope Sıvı Sabun, yoğun köpüren yapısı ile elin...
Ecosope Zeytinyağlı sıvı sabun
Ecosope Olive Sıvı Sabun likit yapısı ile kullanımı...