Ecosope Zeytinyağlı Sıvı Sabun

Loading...

 40,00

SKU: cok-amacli-genel-temizleyici-1-2-1-1 Category: Tags: , ,

Ecosope Olive Sıvı Sabun likit yapısı ile kullanımı kolay ve pratiktir.
Kolayca köpürür, tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir.

400 ml. hacmindedir.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on google
Share on pinterest
Share on whatsapp

Ecosope Olive Sıvı Sabun likit yapısı ile kullanımı kolay ve pratiktir.
Kolayca köpürür, tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir.

400 ml. hacmindedir.

Zeytinyağının özünü deneyin!

Saç ve vücut bakımı denildiğinde, aklımıza hemen zeytinyağı gelir. Bu zeytinyağı özü mucizesi, temizlik malzemesi olarak işlendiğinde, ürün hem doğal hem de saçı ve cildi güçlendiren, parlatan ve ipeksi yumuşaklığını hissettiren bir hale gelir. “Ecosope Zeytinyağlı Ürünler Serisi” sizlere saç ve vücut bakımı deneyiminizde her zaman sağlık vadeder. Markamızın tüm ürünleri dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerini layıkıyla tamamlamıştır.

Zeytinyağlı Serisi ürünlerimizin formülünde hayvansal madde barındırmaz. Sentetik bileşenler ve paraben içermez. Doğallık ve sağlıktan gelen güzelliği, amaç edinmiş olan ürünlerimizi tek tıkla satın alabilir, kapınıza gelen bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ecosope Zeytinyağlı Ürünler ne işe yarar?

Zeytinyağı tüm dünya tarafından da kabul gören vücudumuzun ihtiyacı olabilecek doğal besleyici özelliklere sahip bir üründür. eq-products firması tarafından Ecosope markası adı altından Zeytinyağlı serisi olarak üretilmektedir. Zeytin yağlı serisi ürünleri de bu şifalı ekstratı insanlar için kullanıla bilinecek en fonksiyonel noktalara uygulayabilmek adına, Ecosope zeytinyağlı duş jeli, Ecosope zeytinyağlı el & vücut losyonu, Ecosope  zeytinyağlı şampuan olive ve Ecosope zeytinyağlı sıvı sabun olmak üzere dört farklı ürün ile sizlerin kullanımına sunmuştur.

Neden Ecosope Zeytinyağlı Ürünler?

Ecosope Zeytinyağlı serisi, zeytinyağı ekstratının bilinen birçok yararlı etkisi dolayısıyla vücut üzerinde uygulaması sağlanmaktadır. Ecosope zeytinyağlı sersinde, Ecosope duş jeli tercihler arasında en çok tercih edilen ürün olup vücuda gereken nem ve pH dengesini sağlaması ve fiyat skalasında da aynı şekilde  Ecosope zeytinyağlı duş jeli fiyatları arasında en uygun fiyata sahip olan bir üründür.

Nasıl kullanılır?

Ecosope zeytinyağlı şampuanı duş alırken ıslak saça masaj yaparak uygulamalı ve daha sonra da iyice durulanmalıdır. Ecosope zeytinyağlı serisinde yer alan diğer ürünleri de daha önceden kullanmış olduğunuz ve aşina olduğunuz kozmetik ürünler gibi kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer ürünler

Ecosope Acil Durum leke spreyi
Kıyafetlerinizde veya döşemelik kumaşlarda oluşabilecek istenmeyen çay, kahve,...
Ecosope banyo & wc temizleyici
Ecosope Banyo & WC Temizleyici, lavabo, tuvalet, küvet,...
Ecosope El ve Vücut Losyonu Zeytinyağlı
Ecosope El ve Vücut Losyonu insan ve çevre...
Ecosope Zeytin Yağlı Duş Jeli
Ecosope Olive Duş Jeli içerdiği zeytinyağı ve aloe...